TÜBİTAK-Temel Bilimler Araştırma Enstitüsü (TBAE) Bilimsel Türkiye: Popüler Konuşmalar Semineri

logo

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ

logo (1)

Seminer Adı

TÜBİTAK-Temel Bilimler Araştırma Enstitüsü (TBAE)

Bilimsel Türkiye: Popüler Konuşmalar

Seminer Konusu

Bilim sevgisini ve araştırma heyecanını toplumun geniş kesimleriyle paylaşmak, ülkemizde bilimsel merakın ve bilim kültürünün yaygınlaşmasına önemli katkılar sağlamak amacıyla, TBAE ülkemizin ve dünyanın önde gelen bilim insanlarının katılımıyla “Bilimsel Türkiye: Popüler Konuşmalar” Serisi düzenlemektedir

Seminer Bilgileri

Bilkent Üniversitesi UNAM-NTU’den Prof. Dr. Hilmi Volkan Demir “Türkiye’den Dünyaya Açılan Bilim Serüvenim: Rengârenk Nanokristallerin Harika Dünyası” başlıklı bir konuşma yapacaktır.

 

Adı geçen konuşma 17 Mart 2022 tarihinde, saat 19:00 – 20:00 (GMT +3) arasında Zoom Platformu üzerinden https://tubitak-gov.zoom.us/j/9326993718  (Meeting ID: 932 6993 7182) gerçekleşecek ve YouTube üzerinden https://www.youtube.com/c/tubitaktbae canlı olarak yayınlanacaktır.

 

Web Sitesi: https://tbae.tubitak.gov.tr/tr/haber/turkiyeden-dunyaya-acilan-bilim-seruvenimrengarenk-nanokristallerin-harika-dunyasi

 

Seminerlerle ilgili her türlü konuda tto@arel.edu.tr adresine ulaşarak ve “Arel -Teknoloji Transfer Ofisimizi” ziyaret ederek proje hazırlık/başvuru sürecinde uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 

ArelTTO Ekibi