Airpreneurs 2022 Programı

Program Adı

Airpreneurs 2022

Airpreneuers Programı nedir?

Airpreneurs 2022, Türkiye Girişimcilik Vakfı olarak Boeing destekleriyle, Türk Hava Yolları - Terminal ve İTÜ ARI Teknokent ortaklığında hayata geçirdikleri, temelde havacılık sektöründe insan sağlığı ve uçuş güvenliğine öncelik veren; pandemi ve sonrası değişen ihtiyaçlara yönelik yenilikçi ve teknolojik çözümlerin üretilmesini hedefledikleri bir etki programıdır.

Programın amacı

Havacılık sektöründe insan sağlığı ve uçuş güvenliğine yönelik yenilikçi çözümler üretmeyi amaçlayan Airpreneurs’ün yeni dönem başvuruları başladı! Programda üniversite öğrencilerinin liderliğinde pandemi ve sonrasında havacılığın yeni dünya düzenine uyumunu artıracak proje fikirlerin hayata geçmesi için destekleyecekler.

Kimler Katılabilir?

 

 

 

 

 

Airpreneurs 2022 katılımcıları tek aşamalı bir seçim sürecinden geçecek ve programa katılmak üzere 15 takım seçilecek.

Airpreneurs 2022 programına katılacak olan gençlerin Türkiye’deki herhangi bir üniversitenin lisans programında öğrenci ve 18-24 yaş arasında olması gerekiyor. Katılımcılar herhangi bir fakülte, bölüm ve sınıftan olabilir; seçim sürecinde fakülte, bölüm ve sınıf ayrımı yapılmayacaktır.

Nasıl Başvurabilirim?

https://airpreneurs.org/ adresinden “Başvur” linki üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi

28 Mart 2022

Programla ilgili her türlü konuda tto@arel.edu.tr adresine ulaşarak ve “Arel -Teknoloji Transfer Ofisimizi” ziyaret ederek proje hazırlık/başvuru sürecinde uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 

ArelTTO Ekibi