Enerji Verimliliği Web Tabanlı Proje Pazarı Etkinliği Yaklaşıyor

Değerli Akademisyenlerimiz,

UFUK2020/HORIZON2020 Programı kapsamında desteklenen C-Energy 2020 projesi tarafından, aşağıdaki Enerji Verimliliği “Coordination and Support Action” çağrı başlıklarına yönelik olarak web tabanlı ağ oluşturma etkinliği düzenleniyor:


6 Nisan 2017 tarihinde Brüksel saatiyle 14.00-15.30 arasında internet aracılığıyla gerçekleştirilecek olan etkinliğe katılım için 4 Nisan 2017 tarihine kadar kayıt olunması gerekiyor. Etkinlikte proje fikri olan araştırmacıların 4 dakikalık sunum yapma imkânı olacak.

Ayrıca Enerji Verimliliği alanında 19 Ocak 2017 tarihinde açılmış olan çağrının yukarıdaki “Coordination and Support Action” başlıklarına başvurular  7 Haziran 2017 tarihinde kapanacak.

Çağrı başlıkları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 19 Eylül 2016 tarihinde Avrupa Komisyonu tarafından gerçekleştirilmiş olan Enerji Verimliliği Bilgi Günü etkinliğinde yapılmış sunumlardan faydalanabilirsiniz. 

Enerji Verimliliği Web Tabanlı Proje Pazarı Etkinliği Yaklaşıyor

Programla ilgili her türlü konuda Arel Teknoloji Transfer Ofisi ile iletişime geçebilir; katılım ve başvuru sürecinde uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.